CENTRUM ADMINISTRÁCIE

Centrum administrácie predstavuje centrálne miesto pre veľmi jednoduchú správu Cloud Servera s administráciou. Vďaka webovému rozhraniu získate prístup pre nastavenie webových služieb a bez administrátorské skúsenosti si všetko nastavíte jednoduchým a intuitívnym spôsobom.

Administrácia

JEDNODUCHÁ A EFEKTÍVNA SPRÁVA SLUŽIEB

Pomocou klientskeho administračného rozhrania Centrum administrácie môžete veľmi efektívne a predovšetkým jednoducho spravovať domény, e-mailovej schránky a ostatné webhostingové služby na vašom serveri. Nie je nutné sa starať o nastavenie, zabezpečenie, inštaláciu potrebných komponentov alebo update operačného systému - všetko je zabezpečené skúsenými administrátorov.
Webová administrácia Centrum administrácie je využívaná tisícmi zákazníkov hostingových služieb SLOVAKNET.SK, ktorí denne využívajú komfortnú užívateľskú správu webhostingových služieb.

Cez Centrum administrácie si nespravujete iba domény, elektronickú poštu, FTP účty alebo databázy ale máte pod kontrolou aj všetku fakturáciu služieb. Môžete využívať moderné on-line platby alebo si jednoducho zriadite kreditný systém a následná úhrada služieb je otázkou niekoľkých klikov. Centrum administrácie ponúka obrovské množstvo funkcií, preto je všetko popísané v rozsiahlej nápovede, ktorá je štruktúrovaná do samostatných sekcií a každá sekcia je delená ďalej do konkrétnych otázok a odpovedí.

Prečo zvoliť plnú administráciu servera

 • 1

  Webové rozhranie pre veľmi jednoduchú správu servera

 • 2

  Nie je potrebné mať administrátorské znalosti a skúsenosti

 • 3

  Detailný monitoring servera (CPU, RAM, HDD, HTTP, Ping, ..)

 • 4

  Možnosť registrácie, obnovy a kompletné správy domén

 • 5

  Rozsiahly systém nápovedy a zákaznícka podpora 24/7

Centrum Administrácie