NAŠI ZÁKAZNÍCI - REFERENCIE

Produkty služby ZonerCloud využívajú stovky zákazníkov od jednotlivcov až po veľké spoločnosti nielen na Slovensku. Nižšie uvádzame výber referencií spoločností z našich realizovaných zákazkových implementácií cloudových služieb.

 • logo Canon

  Canon

  Canon je vedúcou svetovou spoločnosťou na poli spracovania obrazu. V SR pôsobí od roku 1994. Za tú dobu sa stal značkou určujúcou trendy vo všetkých segmentoch, kde pôsobí, vybudoval širokú sieť partnerov aj distribútorov a vytvoril komunitu spokojných užívateľov v domácej i podnikovej sfére. Firma sa dlhodobo sa venuje aj otázkam ekológie a ochrany prírody, znižovanie vplyvu na životné prostredie a hlási sa k myšlienkam udržateľného rastu. Celosvetovo aj v SR je držiteľom certifikátu ISO 14001.ISO 14001.

 • logo Stormware

  Stormware

  Softvérová spoločnosť pôsobiaca od roku 1993 na trhu aplikácií pre kancelárie a domácnosti. Ako prvá predstavila v roku 1995 účtovný softvér vytvorený pre vtedy nastupujúcu platformu Windows 95. Jej ponuku tvorí portfólio vzájomne sa doplňujúcich produktov a kompletná škála služieb zákazníckej podpory. Spoločnosť je držiteľom certifikátu systému riadenia kvality podľa normy ISO 9001: 2008 ako v oblasti návrhu, vývoja, implementácie a podpory softvérových produktov.

 • logo Clovek v tisni

  ČLOVEK V TIESNI

  Mimovládna nezisková organizácia vychádzajúci z myšlienok humanizmu, slobody, rovnosti a solidarity. Ľudskú dôstojnosť a slobodu považujeme za základné hodnoty. Človek v tiesni veria, že ľudia kdekoľvek na svete majú mať právo rozhodovať o svojich životoch a spoločne zdieľať práva vyjadrená Všeobecnou deklaráciou ľudských práv. Usiluje o otvorenú, informovanú, angažovanú a zodpovednú spoločnosť k problémom doma i za hranicami našej krajiny. i za hranicemi naší země.

 • logo Hansgrohe

  Hansgrohe

  Odborník na kúpeľne a sanitárnu techniku, celosvetovo zamestnáva viac ako 3 500 spolupracovníkov zo všetkých kontinentov. S desiatimi výrobnými závodmi a zástupcovia v 44 krajinách sa radí k úzkemu okruhu globálnych hráčov v sanitárnymi sektore. Produkty Hansgrohe s dôrazom na kvalitu "Made in Germany" sú používané vo viac ako 140 krajinách po celom svete. Spoločnosť založil Hans Grohe v roku 1901 s malou lisovňou kovových výrobkov vo Schwarzwalde, kde sa stále nachádza vedenie spoločnosti.

 • logo Ysoft

  Y Soft

  Medzinárodná spoločnosť ponúkajúca unikátne tlačové riešenie, ktoré umožňuje spoločnostiam a organizáciám efektívne kontrolovať náklady, znížiť plytvanie, zvýšiť komfort užívateľov a pozitívne pôsobiť na životné prostredie. Pomáha organizáciám úspešne spravovať a optimalizovať tlač, kopírovanie aj skenovanie na jednotlivých užívateľov, oddelenia, projekty alebo multifunkčné zariadenie. Spoločnosť spolupracuje s výrobcami multifunkčných zariadení Konica Minolta, Xerox, Ricoh, HP, Sharp, Toshiba.

 • logo Adriadatabanka

  Adriadatabanka

  Cestovná kancelária, ktorá na českom trhu pôsobí od roku 1999. Zázemie stabilnej spoločnosti, bohaté skúsenosti v turistickom ruchu a tisícky spokojných klientov sú předsvědčivým ukazovateľom kvality ponúkaných služieb. Online rezervačný a informačný systém Cestovné kancelárie Adria Databanka bol prvý online systém v Slovenskej republike zameraný na turistickú ponuku krajín Chorvátsko a Slovinsko s novodobým spôsobom prezentácie, rezervovanie aj platby turistických služieb.

 • logo Lingea

  Lingea

  Spoločnosť sa venuje vývoju jazykových aplikácií a tvorbe vlastných jazykových titulov od r. 1997 a to ako softvérová firma, vydavateľ kníh a prekladateľská agentúra. Pôsobí v Česku, na slovenské, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku, dohromady ponúka na 400 knižných titulov. Je popredným dodávateľom jazykových technológií a partnerom významných svetových vydavateľov, ako sú HarperCollins Publishers, Pearson Education, Oxford University Press, Robert a ďalšie.

Prečo zvoliť spoločnosť ZONER software, s.r.o.

 • 1 Stabilná spoločnosť založená v roku 1993
 • 2

  Popredný poskytovateľ internetových služieb od roku 1996

 • 3

  Veľké množstvo ponúkaných projektov, služieb a produktov

 • 4

  Viac ako 100 zamestnancov s pobočkami nielen v SR

Související odkazy

Loga partnerů
Loga partnerů