Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu

Virtualizácia

Vysoko dostupné a flexibilné cloudové služby prevádzkujeme v profesionálnom virtualizačnom prostredí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V.

VMware vSphere

Virtualizácia VMware je založená na produkte VMware vSphere, preverené, odolné a spoľahlivé virtualizačné platforme.

VMware

Virtualizácia od VMware

Riešenie virtualizácie VMware je založené na produkte VMware vSphere - preverenej, odolnej a spoľahlivej virtualizačnej platforme. Virtualizácia serverov rozširuje tradičnú architektúru serverov, oddelením operačného systému a aplikácií od fyzického hardwaru a umožňuje tak zabezpečiť cenovo prístupnejšie, pružnejšie a jednoduchšie serverové prostredie. Pri využití virtualizácie servera je možné spustiť na jednom fyzickom servery niekoľko operačných systémov vo forme virtuálnych strojov, z ktorých každý má prístup k výpočtovým zdrojom.

vCloud Suite

Microsoft Hyper-V

Vznik virtualizačnej platformy Hyper-V spoločnosti Microsoft sa datuje od roku 2008. Hyper-V sa dynamicky rozvíja a neustále vylepšuje.

Hyper-V

Možnosti Microsoft Hyper-V

Organizáciám všetkých veľkostí pomáha Microsoft Hyper-V dosiahnuť značné úspory nákladov a zvýšenie prevádzkovej efektivity. Vďaka rozsiahlym možnostiam škálovania je platforma Microsoft Hyper-V najvhodnejšou voľbou pre nasadenie aj v tých najnáročnejších situáciách.

Windows Server s Hyper-V výrazne rozširuje podporu pre počet virtuálnych procesorov a veľkosti pamäte. Pre jeden virtuálny server ponúka podporu až 64 procesorov, 1 TB pamäte RAM a nový formát virtuálnych pevných diskov VHDX s kapacitou až 64 TB. Platforma Microsoft Hyper-V dokáže spravovať až 4.000 virtuálnych serverov na clusteri s 64 uzlami.

Hyper-V Component Architecture