Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu

Najlepší výkon v porovnaní s AWS, Googlom a Microsoftom

Po dvoch rokoch od nášho posledného testu vám predstavujeme nové porovnanie výkonu našich serverov, tentokrát s tromi hlavnými svetovými poskytovateľmi - Amazon, Google a Microsoft. Aj v tejto skúške sme obstáli a aj naďalej si tak vďaka tomu držíme pozíciu jednotku na poli výkonu a dostupnosti serverov.

Metodika testov

Pri každej z vybraných spoločností bola vykonaná bežný objednávka virtuálneho serveru s plným administratívnym prístupom. Pre objektívnosť výsledkov bol hlavný dôraz kladený na to, aby základné parametre (CPU, RAM a veľkosť SSD) služieb boli celkom totožné (podrobnosti v článku).

Všetky výkonnostné porovnania boli vykonané na otvorenej testovacej platforme Phoronix Test Suite, ktorá produkuje celosvetovo uznávané sady komplexných testov pre platformu Linux, Windows a Apple OS, a je prijatá IT odborníkmi aj verejnosťou ako spoľahlivý nástroj pre nezávislé výkonnostné testy HW.

Najvýkonnejšie virtuálne servery s 50% zľavou !

Cloud Server

Namerané hodnoty

Testovanie bolo rozdelené do 6 skupín, kedy sme zisťovali výkon pri prevádzke základného webového servera, beh webových aplikácii, kernel kompilácii, kompresii dát, výkon disku a databáze in-memory.

Z vykonaných testov sme získali nasledujúce výseldky:

1) Prevádzka webového serveru (Apache HTTP Server)

Provoz webového serveru

2) Prevádzka aplikačných skriptov (PHPBench)

Provoz aplikačních skriptů

3) Preklad linuxového jadra (Timed Linux Kernel Compilation)

Kernel kompilace

4) 7-Zip kompresia (7-Zip Compression)

Komprese dat

5) Výkon disku (Dbench)

Provoz databáze

6) Databáza (Redis)

Databáze in-memory

Shrnutí

Neskrýváme naľu radosť z toho, že našim zákazníkom môžeme aj naďalej ponúkať ten najlepší výkon a dostupnosť služieb. Neustálé investície do našich technológií podčiarkujú našu pozíciu poskytovateľa s nejvýkonnejšími virtuálnymi servermi na trhu.

Vyskúšajte jeden z našich Cloud Serverov s garanciou vrátenia platby do 14 dní, teraz za akční cenu 50 % !