Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu

Nový Cloud Server Mini za bezkonkurenčnú cenu  1,95 € !

Predstavujeme vám novú variantu Cloud Server Mini len za 1,95 €. Čakáte nejaké kompromisy? Tých sa nedočkáte. Mini varianta je plnohodnotným VPS so všetkými funkciami, ako pri vyšších konfiguráciách z našej ponuky.

„Dnes už nie je rýchly server otázkou drahého hardwaru a vysokých počiatočných investícii. Dá sa zriadiť aj výkonný virtuálny server doslova za pár eur, flexibilne navyšovať zdroje podľa aktuálnej potreby a spravovať ho odkiaľkolvek. Teraz zavádzame variantu Cloud Server Mini za 1,95 €. Za tú cenu si už v Brne človek kávu nekúpí.“

Patrik Vaníček, vedúci projektu ZonerCloud

Ako už bolo načrtnuté v úvode, aj napriek svojej nízkej cene neprináša nová Mini varianta žiadny kompromis vo výkone. K dispozízii máte spoľahlivý a výkonný server pre vývoj a testovanie vašich webových aplikácii. V cene je aj statická IPv4 adresa. Ochudobnený nebudete ani o garanciu vrátenia platby, keby sa vám čokoľvek nezdalo. V neposlednej rade máte u nás k dispozícii bezplatnú zákaznicku podporu v českom a slovenskom jazyku a veľa ďalších výhod: