Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu

Moderné stránky ZonerCloud.sk

Po dlhodobej technickej a vizuálnej príprave predstavuje náš projekt ZonerCloud.sk vcelku nový web. Veríme, že vás osloví príjemným designom, responzivnym zobrazením, ľahkou orientáciou a prehľadnejšou ponukou služieb

ZonerCloud.sk

Naše stránky sme zmodernizovali a novo u nás nájdete nasledujúce služby a funkcie:

Cloud Server Managed

Spravujte veľmi jednoducho a efektivne vaše služby, domény, webové aplikácie, databázy, e-mailové schránky a ostatné webhostingové produkty pomocou nášho webového rozhrania. O kompletnej inštalácii OS, ich komponentov, následnú správu, zabezpečenie a nepretržitý chod servera sa postarajú naši skúsení administrátori.

Konfigurátor VPS

Vytvorte si vlastnú konfiguráciu serveru, prípadně zvoľte jednu z našich predpripravených variant Cloud Server VPS alebo Cloud Server Managed, ktoré sa zriadia do 55 sekúnd od pripísania platby. Parametre je možné navýšiť kedykoľkove neskôr.

Cloud Mail

Moderná e-mailová služba Cloud Mail je určená pre firmy a najnáročnejších zákazníkov. Platíte len za kapacitu pošty a spravujete e-mailové schránky ľubovelnej veľkosti. Služba eliminuje starosti s náročnou správou poštového servera, s riešením spamu, blacklistov a ďalších každodenných starostí.

Naše cloudové služby sú prevádzkované na najnovšom kvalitnom hardware. Clusterové riešenie datového pola je postavené na hardware od firmy DELL, sieťové prvky sú od společnosti Cisco. Celý systém je prevádzkovaný v kvalitných brnenských datacentrách, ktoré sú vzájomne prepojené optickými káblami. Dostatočná konektivita je dodávána od dvoch nezávislých poskytovateľov. Všetko je prevádkované s cieľom čo najväčšej eliminácie akýchkoľvek výpadkov a dôrazom na ten najlepší výkon.

Tým ZonerCloud