Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu

Súťaž o 1 TB SSD externý disk značky Āsome

Zapojte sa do súťaže o externý disk značky Āsome s kapacitou 1&TB, vnútri ktorého drieme výkonné SSD. Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku a mať šťastie v žrebovaní.

Ako vyhrať?

Stačí do 18. 3. 2022 odpovedať na našu súťažnú otázku:

Aké dve virtualizačné platformy ZonerCloud používa?

Vaše odpovede zasielajte v predmetu na e-mail soutez@zonercloud.cz.

Súťaž prebieha od 15. 3. 2022 iba do 18. 3. 2022 do 0:00 miestneho času. Zo správnych odpovedí bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorý bude uverejnený na našich stránkach. Vyhodnotenie sa uskutoční 21. 3. 2022. Viac pozri podmienky súťaže.

O akú cenu súťažíte?

ASOME Portable SSD 1TB

Jednoduchosť, výkon, elegancia. Takto by sa dal v krátkosti popísať nový externý SSD disk od firmy ASOME. Vyniká svojou veľmi rýchlou prenosovou rýchlosťou vďaka rozhraniu USB 3.0 5Gbits. Prenos akýchkoľvek dát tak bude otázkou niekoľkých okamihov. 1TB kapacita je úplne dostačujúca na to, aby ste si uložili, čo si len budete priať.

Kľúčové vlastnosti

 • Disk QPRO od výrobcu ASOME získal skvelý radič Phison S11T
 • Zápis dát na SSD atakuje hranicu 550 MB/sa čítanie 510 MB/s
 • Ultrarýchla prenosová rýchlosť 5 Gbits/s vďaka USB 3.0 rozhraniu

Disk si môžete tiež objednať priamo na oficiálnych stránkach výrobcu.

Zdroj: https://www.asome.cz/

Podmienky súťaže

 • Organizátorom súťaže je spoločnosť ZONER a.s.
 • Účastníkom súťaže je každá fyzická alebo právnická osoba, ktorá v čase trvania súťaže splní podmienky súťaže, a zároveň (alebo kedykoľvek následne v priebehu súťaže) najlepšie odpovie na súťažnú otázku.
 • Súťaží sa o Externý 2,5" SSD disk značky Āsome s kapacitou 1 TB.
 • Vyhodnotenie súťaže prebehne 21. 3. 2022 a číslo zákazníckeho účtu výhercu bude vyvesené na stránkach ZonerCloud.cz. Výherca bude o výhre informovaný na kontaktný e-mail, poprípade telefonicky. Pokiaľ sa výherca neozve do 5 pracovných dní od jeho kontaktovania, jeho výhra prepadá a stráca na ňu nárok. Výhra bude odovzdaná najneskôr 31. 3. 2022.
 • Pri výpovedi služby v štrnásťdňovej lehote nárok na účasť v súťaži zaniká.
 • Zo súťaže sú vylúčení všetci zamestnanci spoločnosti ZONER a.s., veľkoobchodní partneri, barteroví partneri a zákaznícke účty s&individuálnymi cenami domén a hostingových variantov.
 • Účasťou v súťaži prejavuje každý súťažiaci svoj súhlas s jej pravidlami.
 • Účasť v súťaži ani výhru nie je možné vymáhať právnou cestou či alternatívne plniť finančnú hotovosťou. Spoločnosť ZONER a.s. si vyhradzuje právo pravidlá súťaže a tento herný poriadok kedykoľvek podľa potreby meniť, upraviť alebo doplniť, vrátane možnosti súťaž prerušiť alebo ju zo závažných dôvodov úplne odvolať.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo vylúčiť zo súťaže akéhokoľvek súťažiaceho, ktorý by porušil pravidlá súťaže, alebo u ktorého by vzniklo podozrenie, že tieto pravidlá či podmienky porušil či akýmkoľvek iným spôsobom sa snažil obísť či manipulovať systém súťaže.