Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu

Valentínská AKCIA: 100 GB Cloud Disk ku každému VPS ZADARMO

Do konca februára pre vás máme špeciálnu Valentínsku akciu. Ku každému virtuálnemu serveru získate Cloud Disk s kapacitou 100 GB ZADARMO.

Neváhajte a objednajte si najvýkonnejší VPS na trhu so zárukou dostupnosti 99,99 % a zriadením do 55 sekúnd. Pravidelné zálohovanie a snapshoty získate v cene. Navyše poskytujeme aj záruku vrátenia peňazí do 14 dní bez udania dôvodu, alebo kedykoľvek, pokiaľ dostupnosť serveru klesne pod zmluvne garantovanú hranicu!

Cloud Disk – jednoduchý a bezpečný domov pre vaše dáta

Cloud Diskom získate nástroj pre efektívnu a jednoduchú správu dát s maximálnou mierou zabezpečenia. Majte nad svojími dátami plnú kontrolu a ľahko k nim pristupujte, zdielajte ich a zálohujte odkiaľkoľvek. Vďaka podpore FTP, FTPS alebo Samba so svovjími súbormi môžete pracovať z akéhokoľvek zariadenia.

Najvýkonnejšie virtuálne servery + 100 GB Cloud Disk ZADARMO

Ke každému VPS Cloud Disk ZDARMA

Bezpečnosť vašich dát je u nás na prvom mieste

Všetky dáta u ZonerCloudu sú bezpečne uložené v našom brnenskom korporátnom datacentre v klasifikácii Tier III. Všetky súbory pravidelne zálohujeme a staráme sa o vaše maximálne bezpečie bez akýchkoľvek pridaných nákladov a vášho ďalšieho úsilia.

Objednajte si najvýkonnejší VPS od ZonerCloudu a získajte 100 GB kapacity pre vaše súbory na úložisku Cloud Disk celkom ZADARMO.

Podmienky akcie

  • Akcia platí od 7. 2. 2023 do 28. 2. 2023.
  • Vzťahuje sa na objednávky služieb Cloud Server VPS, Cloud Server Managed a Cloud Server Ekonom.
  • Po 14 dňoch od zriadenia serveru obdržíte e-mailom zľavový kód na odloženie fakturácie o 1 rok, ktorý uplatníte pri objednávke Cloud Disku vo variante 100 GB.
  • Pri výpovedi služby v štrnásťdňovej lehote nárok na Cloud Disk zadramo zaniká.
  • Túto akciu nie je možné uplatniť na predĺženie súčasných služieb, prípadne zmeny variantov.
  • Akciu je možné kombinovať s ďalšími zľavovými akciami.
  • Spoločnosť ZONER, s.r.o. si vyhradzuje právo upravovať podmienky akcie.