Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu

ZonerCloud predstavuje nové logo

Prečítajte si, aký príbeh stojí za naším novým logom. Pôvodná verzia dostatočne nevypovedala o tom, čo sme našim klientom chceli oznámiť. Rozhodli sme sa to zmeniť.

Nové logo ZonerCloud

Zásadným krokom bolo odstránenie klasické podoby oblaku ako symbolu cloudu a jeho nahradenie futuristickejšiou podobou s rozsiahlejším významom, ktorý bude charakteristiku ZonerCloudu lepšie vyjadrovať. Aký je význam loga?

Výkon, dostupnosť a technológie - piliere, na ktorých staviame

Práve tieto tri prvky, na ktorých stojí naše cloudové služby, chceme zdôrazniť už na prvý pohľad. Znázorňujú je tri výseky kružníc, ktoré sú spojené v nekonečnú slučku a sú vzájomne prepojené. Prečo? Keďže sa dopĺňajú a spoločne tvoria výkonný, rýchly a flexibilný systém.

Jeden symbol, tri silné prvky, naše cloudové riešenie

Prvý výsek kružnice značí výkon. Poskytujeme najvýkonnejší virtuálne servery, ktoré sú postavené na šiestich jadrových procesoroch a SSD, ktoré systém výrazne zrýchľujú. Služba Cloud Server patrí z hľadiska výkonnosti k najlepším na trhu.

Druhou významnou vlastnosťou nášho riešenia je dostupnosť. Garantujeme klientom vysokú dostupnosť služieb vo výške 99,99 %. Nepretržitá prevádzka je teda samozrejmosťou.

Posledným základným spojivom sú kvalitné technológie, bez ktorých by to rozhodne nešlo. Využívame špičkové HW vybavenie od spoločností Dell a CISCO a virtualizačné prostredia VMware vSphere a Microsoft Hyper-V pre operačné systémy Linux a Windows. Je jedno, ktorý operačný systém zvolíte. S nami budete mať servery, aplikácie i e-mailové systémy vždy a rýchlo prístupné.

Technické riešenie máme k dispozícii v dvoch datacentrách, aby sme eliminovali prípadné výpadky a klientovi zaistili vysokú dostupnosť - viz ponúkaná služba Disaster Recovery.

Logo pre nás neznamená len obrázok

Prepojenie všetkých vyššie uvedených pilierov je na dosiahnutie kvalitného výsledku v poskytovaní cloudových služieb nevyhnutnosťou. Veríme, že nám sa to podarilo, a preto vznikol nápad aj na vytvorenie nového loga, ktorého autorkou je grafička BcA. Kateřina Kolouchová. Tým to rozhodne nekončí.

Nové logo Zonercloud


Budujeme pre vás úplne nové dáta centrum, ktoré bude vybavené najnovšími technológiami a ešte výkonnejším HW. Plánujeme pridanie produktov a služieb, rozšírenie možností ich správy, navýšenie parametrov služieb a ďalšie.

Naše servery využívajú

STORMWARE s.r.o.
eSports.cz, s.r.o.
FORTUNA GAME a.s.
MUNI
Y Soft Corporation, a.s.
Lingea s.r.o.
Solitea, a.s.
D A Q U A S   spol. s r.o.
Web & Media a.s.