Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu
Spoločnosť ZONER, s.r.o. sa správe e-mailov venuje už 27 rokov. Svoje skúsenosti uplatnila pri vývoji nástroja pre kompletnú správu elektronickej pošty. Objavte dôvody, prečo byste si pre vedenie svojej firemnej pošty mali zvoliť práve službu ZONER Cloud Mail.

Kompletné riešenie pre správu firemných e-mailov bez obmedzení

ZONER Cloud Mail chráni pred nevyžiadanou poštou, vírusmi a phishingom. Disponuje najväčšou možnou úrovňou zabezpečenia vrátane maximálnej dôveryhodnosti e-mailov a kontrolou nad ich doručovaním. Dáta našich zákazníkov pravidelne zálohujeme a môžete si ich obnoviť až 30 dní spätne. Svoju poštovú schránku si môžete prepojiť so zdielaným kalendárom. Navyše získate prístup do uživateľského rozhrania pomocou bezpečnej dvojfaktorovej autorizácie a k dispozícii budete mať individuálnu technickú podporu dostupnú 24/7.

Cloud Mail je vhodný ako pre veľké firmy, tak napríklad pre redakcie internetových a ďalších médií, majiteľov e-shopov či prevádzkovateľov internetových kurzov. Na rozdieľ od iných konkurenčných služieb s ním totiž môžete tvoriť neobmedzený počet e-mailových schránok na ľubovolnom počte domén a nepriplácať za každú zvlášť. Zaplatíte len za dátový priestor. Nemáte tak žiadne obmedzenia a môžete ním celkom nahradiť svoj doterajší poštový server.

Nižšie si jednotlivé dôvody, prečo je ZONER Cloud Mail vhodný nástroj pre správu firemnej pošty, rozeberieme podrobnejšie.

1. Bezpečnosť a spoľahlivosť

Hackeri dnes využívajú rôzné nové metódy k tomu, aby sa nabúrali do vašej e–mailovej schránky. Čím ďalej častejšie sú zneužité tzv. Zero day zranitelnosti. Agresori k vykonaniu týchto útokov zneužívajú doteraz neznáme alebo neopravené diery v operačnom systéme či programoch, ktoré zostanú zranitelné do tej doby, než ich výrobca opraví. Čo môže trvať aj roky.

Trojitá ochrana ZONER antiviru

Trojitá ochrana ZONER antivírusu Zdroj: https://www.zonercloud.sk/

V spoluprác s ZONER AntiVirus detekujeme všetky útoky a zaisťujeme, aby sa vám do schránky nedostávali e-maily s prílohami, ktoré sa maskujú ako neškodné súbory, ale v skutočnosti obsahujú nebezpečný malware. Takéto správy celkom odmietame a nedoručujeme do poštových schránok. Naša služba je pripravená reagovať aj na neznáme útoky v reálnom čase a dokáže ich identifikovať a okamžite zablokovať, nech už sa prihodí kedykoľvek.

2. Automatické zálohovanie až 30 dní spätne

Dáta našich zákazníkov majú najväčšiu prioritu. Preto automaticky vykonávame kompletné zálohovanie e-mailových služieb vrátane obsahu schránok, štruktúry zložiek a nastavenia filtrov. Záloha prebieha denne v nočných hodinách a k dispozícii je vždy celkom 30 celodenných záloh. Vďaka tomu sa nemusíte báť straty alebo poškodenia dôležitých e-mailov. O svoju zálohu si môžete kedykoľvek zažiadať u zákaznickej podpory.

3. Šifrovánie a podpisovanie e-mailov na pár kliknutí

Cez e-mail si často medzi kolegami, obchodnými partnermi alebo zákazníkmi predávame dôverné informácie. Pokiaľ by sa hackerom podarilo tieto e-maily otvoriť, narušilo by to súkromie a dôveryhodsnosť obchodných vzťahov. ZONER Cloud Mail pomocou technológie PGP umožňuje šifrovanie e-mailu, čo znamená že e-mail je nečitateľný pre všetkých okrem príjemcu, ktorý vlastní príslušný dešifrovací kľúč. Ďalej obsahuje automatické nastavenie SPF a DKIM, ktoré zaisťujú overenie odosielateľa a digitálny podpis zo strany SMTP serveru. Takže zaručuje, že obsah odosielaného e-mailu nebol behom prenosu nijak upravený.

Šifrovánie a podpisovanie e-mailu

Šifrovánie a podpisovanie e-mailu Zdroj: https://www.webmail.zoner.com/

4. Dvojfaktorová autentizácia

Nedostatečne zabezpečeným e-mailom sa vystavujete veľkému riziku. Je potrebné myslieť na to, aby prístup k citlivým informáciám obmedzovala okrem hesla ešte aspoň jedna nezávislá metóda overenia. Dvojfázové overenie pridáva v prístupe k vašej e-mailovej schránke ďalší stupeň ochrany navyše. Aj v prípade, že by sa útočník dokázal dostať za vaše heslo, číhajú na neho ešte ďalšie bariéry, ktoré nie je tak ľahké prelomiť. Pri prístupe je vyžadovaný tiež overovací kľúč, ktorý sa zasiela na vaše mobilné zariadenie.

Dvojfaktorová autentizácia

Dvojfaktorová autentizácia Zdroj: https://www.webmail.zoner.com/

5. Automatické navyšovanie e-mailovej kvóty mailboxov

Prestaňte neustále kontrolovať kapacitu svojho mailboxu a mazať staré e-maily kvôli nedostatku miesta. Ak potrebujete pravidelne posielať veľké súbory, alebo máte veľké množstvo e-mailov v schránke, oceníte automatické navyšovanie veľkosti e-mailových schránok.

Automatické navyšovanie e-mailovej kvóty mailboxov

Automatické navyšovanie e-mailovej kvóty mailboxov Zdroj: https://www.webmail.zoner.com/

6. Zdielaný kalendár s podporou protokolu iCal a CalDAV

ZONER Kalendár je webmailový kalendár s podporou protokolov CalDAV (pre obojstrannú synchronizáciu) a iCal (pre jednostrannú synchronizáciu). Sprevádzkovať funkciu môžete v kalendári Webmailu inštaláciou príslušného klienta vo svojom zariadení a následne jeho konfiguráciu.

Zdielaný kalendár s podporou protokolu iCal a CalDAV

Zdielaný kalendár s podporou protokolu iCal a CalDAV Zdroj: https://www.webmail.zoner.com/

7. Zákaznická podpora 24/7 a individuálny prístup

Telefonická technická podpora je NON-STOP k dispozícii a pripravená zodpovedať vaše otázky. To je výhoda oproti veľkým zahraničným poskytovateľom, ktorí aktivnu podporu v českom a slvoenskom jazyku neposkytujú. Naši operátori si zakládajú na individuálnom prístupe a pri riešení problémov vždy hľadajú príčinu, aby podobnému incidentu v budúcnosti predišli.

Zákaznická podpora 24/7 a individuální přístup

Zákaznická podpora 24/7 a individuálny prístup Zdroj: https://www.zonercloud.sk/

Vyskúšajte ZONER Cloud Mail teraz s 50% zľavou a darčekom ku každej objednávke

Cena ZONER Cloud Mailu teraz exkluzívne začína na 17 € mesačne. Zaujímajú vás ďalšie informácie? Kontaktujte nás a rádi vám všetko zodpovieme! Neviete si rady s migráciou? Na to sú tu naši skúsení administrátori, ktorí sa postarajú o bezvýpadkový prechod od vášho súčasného poskytovateľa.