Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu
V predvianočnom období bývajú internetové obchody najzahltenejšie. Vysoký nápor zákazníkov má často za následok zníženú rýchlosť webu, pomalšie načítanie a celkovo nepríjemnú užívateľskú skúsenosť. Hlavne v tejto dobe je potreba myslieť na to, že nakupujúci viac ako kedy inokedy očakávajú čo najrýchlejšie vybavenie nákupu.

Zabezpečenie vášho internetového obchodu v žiadnom prípade nepodceňujte. V súčasnej dobe zaznamenáváme celosvetový nárast hackerských útokov a mnohé štatistiky hovoria, že váš web pravdepodobne práve teraz sleduje aspoň jeden hacker.

Kvalitné zabezpečenie buduje dobrý vzťah so zákazníkom

Predvianočná doba je bohužial čas, behom ktorého narastajú aj nekalé praktiky samotných predajcov. Zákazníci tak majú o to väčšie obavy z nákupov ako behom roku. Dobre zabezpečený e‑shop pomáhá budovať vzťah so zákazníkom a posilovať v jeho očiach vašu dôveryhodnosť.

Už pri samotnej tvorbe vlastného webu či e‑shopu byste nemali zabúdať na základné prvky, ako sú dôveryhodný hosting, bezpečné servery a autorizované certifikáty.

Vyberte si hosting s dostatočnou úrovňou zabezpečenia

Nech už nakupujete hosting u akéhokoľvek poskytovateľa, vždy sa poriadne uistite, aké metódy zabezpečenia ponúka. Pri hostingu od SLOVAKNET.SK získate najefektivnejšiu sadu nástrojov pre zvýšenie vašej bezpečnosti. Okrem antivirovej a antispamové kontroly máte k dispozícii ku každému novému hostingu aj bezplatnú službu DNSSEC a DKIM.

DKIM napomáhá ku zvýšeniu dôveryhodnosti e‑mailov, ktoré zákazníkom rozosielate tým, že pri doručení garantuje nezameniteľnost ich obsahu. Každému e‑mailu totiž priradí špeciálny digitálny podpis. Server príjemcu podpis rozozná a otvorí si jeho platnosť.

Cloud Mail
profesionálna e‑mailová služba s dlhodobp najlepším zabezpečením na trhu!

Cloud Mail - profesionální e-mailová služba s nejlepším zabezpečením na trhu

Rozšírenie DNSSEC podpisuje a zabezpečuje vašu doménu behom komunikácie medzo zariadením a serverom. To zamedzuje tzv. spoofingu. Ide o hackerskú techniku, pred ktorou je obzvlášť vo vianočnej dobe nárastu online nákupov dobré mať sa na pozore.

Spoofing, alebo podvrhnutie, je technika pri ktorej sa útočník snaží prelomiť údaje o platobnej karte zákazníka pomocou falošnej adresy konkrétnej webovej stránky. Technika funguje na princípe útoku na nezabezpečený DNS server.

Provozujte váš e‑shop na spoľahlivom servery

Produkt ZonerCloud disponuje najvýkonejšími servermi na trhu. Dosvedčuje to napríklad nedávne veľké výkonnostné porovnanie, o ktorom sme vás informovali začiatkom septembra. V rámci testu ZonerCloud porazil popredných svetových poskytovateľov, ako Amazon, Google a Microsoft.

Vyšší výpočtový výkon a dostupnosť ako u najväčších svetových poskytovateľov!

ZonerCloud - nejvýkonnější servery na trhu

Servery od ZonerCloudu majä veľa výhod. Hlavne to, že u nich nedochádza k žiadnym výpadkom spojenia ani latenciám, vďaka strategickému umiesneniu v Českej republike. Dátové centrum odpovedá klasifikácii TIER III. Jeho výstavba vyšla bezmála na 20 mil. českých korún a najmodernejšie technológie pre výbavu dodaly najspolehlivejší dodavatelia na trhu DELL a CISCO.

Svoje prvenstvo na domácom trhu dokazuje aj garancia dostupnosti 99,99 %. Samozrejmosťou je nonstop dostupná zákaznícka podpora v češtine a slovenčine, ktorá je pripravená zodpovedať otázky a riešiť najrôznejšie problémy.

So ZonerCloudom zvládnete tuhý predvianočný nápor zákazníkov hladko a s prehľadom.

Zabezpečte váš web pomocou certifikátu SSL

SSL certifikát zabezpečuje dáta vašich zákazníkov na ceste medzi serverom a prehliadačom. Hackeri avšak dokážu preniknúť aj do vašich backend systémov a ukradnúť informácie a dáta priamo zo zdroja. Preto je dôležité šifrovacími nástrojmi zabezpečiť ako vaše databázy, tak aj servery.

Prajete si ešte vyššiu
úroveň zabezpečenia
?
Vyskúšajte SSLmarket.sk

SSLmarket - nejväčší predajca SSL certifikátov v strednej Európe

SSLmarket od spoločnosti ZONER  s.r.o. je najväčším poskytovateľom SSL/TLS certifikátov v strednej Európe. Svoje služby ponúka už od roku 2005 a pochváliť sa môže nielen najvyšším stupňom partnerstva s rodinou certifikačných autorít DigiCert Certified Partner Platinum Elite. Z konferencie Roundtable pořádané DigiCertem si odnesl již historicky všechna dostupná ocenenia, vrátane prestýžnych Innovation award a Outstanding sales performace award.