Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu

Správa a nastavenie služby Cloud Disk

Nápoveda > Cloud Disk > Správa a nastavenie služby Cloud Disk

V prípade ak je služba Cloud Disk už zriadená, je možné ju začať využívať a vykonať jej nastavenie, aby vyhovovala Vašim potrebám.

Cez webové rozhranie Centrum Administrácie je možné podľa potreby zriadiť si jednotlivé účty, podzložky, nastaviť heslá, zobraziť parametre služby, prehliadanuť si fakturáciu, nastaviť kreditný systém, upraviť osobné a ďalšie detailné informácie.

Prihlásenie do Centra Administrácie

Centrum administrácie predstavujeme centrálne miesto pre veľmi jednoduchú správu služby Cloud Disk. Vďaka webovému rozhraniu získate prístup pre nastavenie služieb a bez administrátorskej skúsenosti si všetko nastavíte jednoduchým a intuitivnym spôsobom.

Pomocou klientského administračného rozhrania Centrum administrácie môžete veľmi efektivne a predovšetkým jednoducho spravovať nie len službu Cloud Disk, ale aj domény, e-mailové schránky a ostatné webhostingové služby. Nie jeí nutné sa starať o nastavenie, zabezpečenia, inštalácii potrebných komponentov - všetko je zaistené skúsenými administrátormi. Webová administrácia Centrum administrácie je využívaná tisíckami zákazníkov hostingových služieb SLOVAKENT.SK, ktorý denne využívajú komfortnú uživateľskú správu webhostingových služieb.

Web pre prihlásenie: https://admin.slovaknet.sk/
Meno: (bolo zaslané na kontaktný email pri zriadení služby/účtu)
Heslo: (bolo zaslané na kontaktný email pri zriadení služby/účtu)

Stratili ste prihlasovacie údaje? https://admin.slovaknet.sk/auth/Domain/LostCredentials