Najvýkonnejšie servery Najvýkonnejšie servery
Dlhodobý víťaz
v porovnávacích testoch výkonu
.

Cloud Disk

Nápoveda > Cloud Disk
 • Co je to Cloud Disk a k čemu ho využívat

  Čo je to Cloud Disk a k čomu ho využívať

  Zoner Cloud Disk je moderná a neustále dostupná služba, ktorá vám umožní mať svoje dáta dostupné kdekoľvek sa práve nachádzate. S možnosľou mať až 100 Gb Cloud Disk je objem dát, ktoré si môžete „nosiť stále so sebou“ úplným luxusom, jedná sa o „externý harddisk“, ktorý nikdy nezabudnete doma. Nastavíte si Cloud Disk do počítače, tabletu alebo smart telefónu.

 • Správa a nastavení služby Cloud Disk

  Správa a nastavenie služby Cloud Disk

  Ak je služba Cloud Disk už zriadená, je možné ju začať využívať a vykonať jej nstavenie, aby vyhovovala Vašim potrebám. Cez webové rozhranie Centrum Administrácie je možné podľa potreby zriadiť si jednotlivé účty, podzložky, nastaviť heslá, zobraziť parametre služby, prehliadnuť si fakturáciu, nastaviť kreditný systém, upraviť osobné a ďalšie detailné informácie.

 • Postup pro připojení na FTP

  Postup pre pripojenie na FTP

  Ak je služba Cloud Disk už zriadená, je možné ju začať využívať a sprístupniť si svoje dáta na jedno z používaných zariadení. Jedným zo základných protokolov je FTP, ktoré je možné si pripojiť cez rôzné programi. V návode si ukážeme napojenie na protokol FTP cez program Total Commander. Ukážeme si ako nadefinovať Nové pripojenie, Názov relácie a ďalšie potrebné technické nastavenia.

 • Poštovní klienti

  Jedným z možných pripojení a prístupu k dátam je napojenie na operačníý systém Windows. V návodoch si ukážeme napojenie na operačný systém Windows 10, Windows 8 a Windows 7. Ukážeme si ako nadefinovať Nové pripojenie, Názov relácie a ďalšie potrebné technické nastavenia.

 • Postup pro připojení do operačního systému Apple iPhone

  Postup pre pripojenie do operačného systému Apple iPhone

  Ak je služba Cloud Disk už zriadená, je možné ju začať využívať a cez webové rozhranie Centrum administrácie si vykonať všetky nastavenia. Jedným z možných pripojení a prístupu k dátam je napojenie na rôzne operačné systémy. V návode si ukážeme napojenie na systém Apple iPhone. Ukážeme si ako nadefinovať Nové pripojenie, Názov relácie a ďalšie potrebné technické nastavenie.

 • Postup pro připojení do operačního systému Android

  Postup pre pripojenie do operačného systému Android

  Ak je služba Cloud Disk už zriadená, je možné ju začať využívať a cez webové rozhranie Centrum administrácie si vykonať všetky nastavenia. Jedným z možných pripojení a prístupu k dáfam je napojenie na rôzne operačné systémy. V návode si ukážeme napojenie na operačný systém Android. Ukážeme si ako nadefinovať Nové pripojenie, Názov relácie a ďalšie potrebné technické nastavenia.

 • Postup pro připojení do operačního systému Linux

  Postup pre pripojenie do operačného systému Linux

  Ak je služba Cloud Disk už zriadená, je možné ju začať využívať a cez webové rozhranie centrum administrácie si vykonať všetky nastavenia. Jedným z možných pripojení a prístupu k dátam je napojenie rôzne operačné systémy. V návode si ukážeme napojenie na operačný systém Linux. Ukážeme si ako nadefinovať Nové pripojenie, Názov relácie a ďalšie potřebné technické nastavenia.